Bezdrátový internet Velehrad

Rychlé wifi Uherské Hradiště a okolí

AC - Bezdrátové připojení Velehrad

Bezdrátové připojení

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH

   AC - Bezdrátový internet Velehrad

 

V současné době byla ukončena celková modernizace bezdrátové sítě. Tato technologie, s naším označením "ACTIVE", splňuje nejnáročnejší požadavky nejen na přenosové kapacity, ale i na stabilitu pro přenosy IP telefonování a IP televize. V případě Vašeho zájmu, kontaktujte naše obchodní oddělení nebo u služeb s označením AC, stiskněte Objednat (kde vyplníte Vaše kontaktní údaje) a naši kolegové Vás budou kontaktovat.

 

       Bezdrátový internet Velehrad

 

Využitím nejmodernějších bezdrátových technologií nabízíme nejrychlejší připojení v této lokalitě. S naším vysokorychlostním internetovým připojením můžete ve Velehradě surfovat nebo stahovat velké objemy dat zcela neomezeně. Tyto parametry jsou vhodné pro připojení celé domácnosti, včetně chytré televize, kde můžete mimo připojení k internetu využít službu SledovaniTV v HD nebo například pevnou linku bez paušálu.

 

Výhody bezdrátového připojení k internetu u TkomNET

  • vysoká rychlost
  • neomezený přenos dat
  • nízké pořizovací náklady i měsíční poplatky
  • snadné připojení více počítačů pomocí wifi

 

V případě, že máte zájem o některý z nabízených tarifů nebo potřebujete vyřešit individuální nabídku, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

 

  • Podrobné informace o přenosových parametrech, výše uvedených služeb, dle nařízení Evropského parlamentu najdete na našich stránkách v sekci Dokumenty