Digitální vysílání DVB-T/S

 

Co je pozemní digitální vysílání a jaké má výhody?

DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terrestrial) neboli pozemní digitální vysílání je nový systém přenosu televizního signálu, který postupně nahradí současné televizní vysílání.

 

Digitální vysílací sítě (multiplexy) v České republice

Pozemní digitální vysílání (DVB-T/T2) není zatím dostupné na celém území České republiky. Na následující stránce naleznete ilustrační mapy pokrytí území, seznamy vysílaných programů a termíny rozšiřování do dalších oblastí republiky >>


Vysílací síť 1, Vysílací síť 2, Vysílací síť 3, Vysílací síť 4, Regionální přehledy vysílacích sítí

 

Jak přijímat pozemní digitální vysílání (DVB-T/T2)?

Je mnoho způsobů jak sledovat pozemní digitální vysílání. Při volbě přijímače pro digitální vysílání je nejdříve třeba zodpovědět si otázku, kde budete vysílání sledovat. Podle toho pak zvolit odpovídající přijímač. Proto nás neváhejte kontaktovat a my vám porádím řešení přímo pro vás.

 

Satelitní vysílání - DVB-S/S2

Firma TkomNET s.r.o., vám nabízí satelitní techniku pro sledování televizního vysílání. Nabízíme vám vysoce kvalitní zařízení Topfield, s kartami CS link.

Se satelitními komplety můžete ZDARMA sledovat následující stanice:

ČT1, ČT1 HD, ČT2, ČT4 Sport, Prima, Prima COOL, Nova, Nova HD, Nova Cinema, Barrandov TV, STV1, STV2, Public TV, ČT24, Óčko, Z1, TV NOE, TA3. K těmto programům budete dále přijímat ještě desítky nekódovaných stanic z družic Astra1 a Astra3.

 

Nabídka satelitních kompletů

Máte doma více televizorů a chcete na nich nezávisle sledovat všechny české programy v digitální kvalitě? Tak právě pro vás máme více kvalitních, značkových kompletů. Výhodou kompletů je použití pouze jedné paraboly pro všechny účastníky. Komplety pro více účastníků dále obsahuje MonoTwin konvertor, který vám umožní sledovat stanice bez nutnosti natáčení paraboly mezi družicemi Astra 3A a Astra 1.

 

V případě zájmu o satelitního přijimače nás prosím kontaktujte. Vytvoříme vám nabídku přímo na míru.